+90 384 471 22 44
 • Termal Şehri Kozaklı'nın Kalbine Hoşgeldiniz

  Termal şehri Kozaklı’nın kalbinde, sizin eviniz Divaisib Termal Resort Hotel & Spa sizin ve ailenizin sağlıklı yaşamı ve mutluluğu için uluslararası standartlarda en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

 • 10 Boyutlu Sinema Keyfi!

  Üç boyutlu görsellerin yanında yağmur, rüzgar, deprem gibi birbirinden farklı fiziksel boyut barındıran 10D sinema ile filmi sadece izlemeyin, filmi yaşayın...

 • Kapadokya Turuna Katılmayı Unutmayın...

  Divaisib Termal Resort Hotel & Spa bulunduğu konum sayesinde, peri bacaları ve taştan oyma evleri ile ünlü Kapadokya bölgesine tur imkanları da sağlıyor.

Yetişkin :
0-6 Yaş :
7-12 Yaş :
Oda Tipi :

Hoşgeldiniz

Termal şehri Kozaklı’nın kalbinde, sizin eviniz Divaisib Termal Resort Hotel & Spa sizin ve ailenizin sağlıklı yaşamı ve mutluluğu için uluslararası standartlarda en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

Telefon veya internet üzerinden yerinizi ayırabilirsiniz. Biz hazırlıklarımızı yapmış ve sizi bekliyor olacağız...

Aktiviteler

Nasıl ki ; Aracınıza bakım yaptırıyorsanız, evinize bakım yaptırıyorsanız, gelin bu şansı kendinize de tanıyın.
Divaisib Termal Resort Hotel & SPA da stresinizi atın; gençleşip, güzelleşin, vücut dinamizminizi artırın.

Havuz

Tamamı termal sularla dolu, sıcaklığı 25-30 ℃ olan havuzlarımızda kimyasal katkı kullanılmaz ve tamamı doğal kaynakla beslenir.

SPA

Vücudunuzun su ve tuz dengesini ayarlar, bedene enerji kazandırır, yorgunluğu ve ağrıyı alır, cilt proteinlerini yeniden yapılandırır.

Fitness

Son derece modern ve özel olarak dizayn edilmiş fitness merkezleriyle sağlıklı ve dinç kalmanızı, vücudunuzu her zaman zinde tutmanızı sağlar.

Termal Tedavi Merkezi
 • "Ülkemizin en modern hastanelerinden biri olan Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile Divaisib Termal Resort Hotel & SPA arasında ayakta hasta tedavi protokolü imzalanmıştır."

 • "Termal tedavi, ılık, sıcak termal su banyo ve havuzlarındaki uygulamalar ve inhalasyon (buhar solumak), çamur banyoları ile oluşan termal kürlerle yapılmaktadır."

 • "Termal suyumuz romatizmal hastalıklar başta olmak üzere kas, iskelet, sinir sistemi hastalıklarının rehabilitasyonu ve tedavisine, cilt, kadın doğum, kalp-damar dolaşım sistemi, uriner sistem solunum yolu ve sindirim sistemi hastalıklarına, stresin atılmasına iyi geldiği gözlemlenmiştir."

Yerinizi Ayırın

Divaisib Termal Resort Hotel & SPA'da müşteri odaklı hizmet anlayışımızla kendizi evinizde hissedeceksiniz.
Termal şehri Nevşehir Kozaklı'da siz ve aileniz için 5 yıldızlı hizmet veriyoruz.

Odalar

Doğal taş ve camdan oluşan mimari yapısı, yüksek tavanlı odaları, geniş-ferah balkonları ile rahatınız ve huzurunuz tüm ayrıntılarıyla düşünülmektedir.

Havuzlar

Aqua park'lı 1.40m yüksekliğinde yarı olimpik, tamamı termal sularla dolu olup sıcaklığı 25-30 derecedir. Kimyasal katkı kullanılmamaktadır.

Salonlar

Grup sayısına göre talebiniz üzerine aynı anda birçok gruba cevap verebilecek şekilde toplantı salonlarımız mevcuttur.

Restaurant

Leziz Türk yemeklerinin sergilendiği restaurantımız siz değerli konuklarımıza sabah ve akşam yemeklerinde açık büfe hizmet vermektedir.

© 2015 Termal Turizm Tic.Ltd.Şti.