X

Divaisib

divaisib logo

Termal şehri Kozaklı’nın kalbinde, Divaisib Termal Resort Hotel & Spa sizin ve ailenizin sağlıklı yaşamı ve mutluluğu için en iyi hizmeti vermeye devam ediyor

Divaisib Termal Resort Hotel & SPA'da müşteri odaklı hizmet anlayışımızla kendizi evinizde hissedeceksiniz. Termal şehri Nevşehir Kozaklı'da siz ve aileniz için hizmet veriyoruz.


dikkat   DİVAİSİB HOTEL PLT.00 SİSTEM POLİTİKASI

Neden Divaisib?

 • Aldığınız tüm hizmetlere karşılık ödeyeceğiniz bedel günlük yaşantınızdan kopuk olmadığından sizde şaşkınlık uyandırmaz. Alacağınız değerli hizmetler için gerçek değerini ödersiniz.

 • Sadece parası olanın değil, herkesin gelip güvenle kalabileceği ekonomik, huzurlu ve sağlıklı bir ortam sunuyoruz.

 • Doğal taş ve camdan oluşan mimari yapısı, yüksek tavanlı odaları, geniş –ferah balkonu ile rahatınız ve huzurunuz tüm ayrıntılarıyla düşünülmektedir.

 • Kapadokya ve Erciyes’e mesafe olarak yakın olma avantajıyla, otelimizde sağlıklı bir tatilin yanı sıra tarihi ve turistik yerleri gezebilir, Kapadokya’daki bulunan dünya harikası peribacaları Avanos'taki çanak çömlek yapımı Derinkuyu ve Kaymaklı'daki yeraltı şehirleri ömrünüzde bir kez de olsa görülmeye değerdir. Bu arada Erciyes’te kayak yapmanın tadını da çıkarabilirsiniz.

  • VİZYONUMUZ

   "Yüksek kalitede sürekliliği, kaliteyi uygun fiyata sunmayı ve mutlak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı sağlamak, termal sektöründe öncü bir konuma yerleşmek ve dünyada termal denince akla gelen merkez olmak arzusundadır."

  • MİSYONUMUZ

   "Milli ve manevi değerlerimizden taviz vermeden zamanın gerektirdiği yeniliklere hızlı bir şekilde adapte olup, sürekli eğitim ve gelişmelerle kendimizi yenileyerek siz değerli müşterilerimizin tüm taleplerine anında ekonomik ve kaliteli hizmetle cevap vermektir."


Divaisib'te neler var?

 • Divaisib'te "Mutluluk ipuçları" var. Ailelerin özellikle çocuklarımızla ilgili "zaman az, mekan dar" yakarışına son veriyoruz. Siz ve çocuklarınız birlikte dinlenip, birlikte eğlenip, birlikte vakit geçirerek hem dinlenme ve hem de yavrularımızın ihtiyaçlarına yönelik eğitimleri alma fırsatı veriyoruz.

 • Güler yüzlü, eğitimli, profesyonel personeller ve üstün hizmet kalitemizle sizleri en iyi şekilde ağırlayan dostlar. Zengin yemek çeşitleriyle açık büfe kahvaltı ve akşam yemeklerimizde her damağa hitap eden lezzetleri bulmanız mümkündür.

 • Bunun yanında özellikle günübirlik ziyaretler için restaurantımızda öğlen yemeklerinde de arzu ettiğiniz tatlara çok ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

 • Otelde türlü aktiviteler ile kendinizi geliştirebilir, tüm ihtiyaçlarınızı otelimizden karşılayabilirsiniz.

 • Bay-Bayan mescitlerimiz, çocukların kendi kurallarını koyduğu oyun odaları, gençler için bilardo, TV ve oyun odaları, farklı büyüklükte toplantı salonları, tamamında termal su bulunan geniş küvetli banyolar, bay ve bayanlar için özel düzenlenmiş yarı olimpik termal havuz ve etrafında Türk hamamı, buhar banyosu, sauna, fitness center, jakuzi ile SPA merkezinde DİVAİSİB TERMAL RESORT OTEL & SPA olarak sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

 • Her türlü Kına, Düğün, Nişan, Kongre, Toplantı, Organizasyon Programı profesyonel ekibi ile siz misafirlerimize hizmet etmekteyiz.

 • Otelimizde her türlü içecek ekstradır.

 • Otele giriş saati 15:00, çıkış saati 11:00'dır.

 • Otelimiz sağlık oteli olduğundan alkol servisimiz bulunmamaktadır.

 • Otelimize kimlik ibraz etmek mecburidir.

 • Çift olarak konaklayacak misafirlerin giriş işlemleri sırasında evlilik cüzdanı göstermeleri gerekmektedir.

Odalar

döngü0

Doğal taş ve camdan oluşan mimari yapısı, yüksek tavanlı odaları, geniş-ferah balkonları ile rahatınız ve huzurunuz tüm ayrıntılarıyla düşünülmektedir.

Havuzlar

döngü3

Aqua park'lı 1.40m yüksekliğinde yarı olimpik, tamamı termal sularla dolu olup sıcaklığı 25-30 derecedir. Kimyasal katkı kullanılmamaktadır.

Salonlar

döngü1

Grup sayısına göre talebiniz üzerine aynı anda birçok gruba cevap verebilecek şekilde toplantı salonlarımız mevcuttur.

Restaurant

döngü2

Leziz Türk yemeklerinin sergilendiği restaurantımız siz değerli konuklarımıza sabah ve akşam yemeklerinde açık büfe hizmet vermektedir.

 

© 2024 Termal Turizm Tic.Ltd.Şti.

rapidssl ile güvence altındasınız.